Archiwum

Urodziny Fundacji Orange. Gość specjalny - Pani Batowska.

 Z okazji 8. urodzin Fundacji Orange biblioteczka pani Batowskiej odbyła kolejną podróż.  W siedzibie organizacji zabraliśmy dzieci z warszawskich szkół w podróż wielozmysłową w XVIII wiek. Przy okazji trafiliśmy też do Abudabi, Kotolandii i Hollywood, a w zasięgu naszej ręki był złoty but Messiego. Było wybornie. Dziękujemy za zaproszenie!


Wigilia w Łazienkach

Tuuudaaaa


17 grudnia w Starej Kordegardzie odbyła się próba otwarta spektaklu „Tuuudaaa”. Było kolorowo i muzycznie! Premiera już w styczniu 2014!

Dzień wolontariuszy! Świętujemy!


Listopad 2013 r. miesiącem bezpłatnego zwiedzania - zapraszamy!W każdą sobotę i niedzielę listopada zapraszamy na odkrywanie tajemnic Letniej Rezydencji Stanisława Augusta. 

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Zamek Królewski w Warszawie, Muzeum Pałacu Jana III w Wilanowie i Zamek Królewski na Wawelu, dzięki wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ogłaszają listopad 2013 r. miesiącem bezpłatnego zwiedzania i zapowiadają nowe inicjatywy w ramach podpisanego w 2012 r. porozumienia o współpracy. W każdy weekend listopada zapraszamy zatem całe rodziny na bezpłatne oprowadzania po Letniej Rezydencji Stanisława Augusta.

Pałac na Wyspie i Pałac Myślewicki to miejsca pełne symboli i tajemnic, nic w nich nie jest przypadkowe. Edukatorzy Ośrodka Edu­kacji Muzeum Łazienki Królewskie w listopadowe soboty i niedziele odkrywają historię tych niezwykłych miejsc i ujawniają sekrety ikonografii i architektury XVIII wieku. sposób oprowadzania dostosowujemy do wieku uczestników.

RODZINNE OPROWADZANIA WEEKENDOWE
Każda sobota i niedziela (od 9.10)
godz.11.00 i godz. 14:00 – Pałac na Wyspie
godz.12.00 i godz.15.00   – Pałac Myślewicki
obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w kasach Muzeum, ilość miejsc ograniczona

Pamiętniki Stanisława Augusta_Autoportret

Naczytawszy się rozmaitych portretów, ochoty nabrałem/łam aby swój nakreślić. Zadowolony byłbym/byłabym z postaci swojej, gdybym